POZNEJ, KDO LŽE

Můj průzkum - kam se člověk dívá, když loví v paměti a když si vymýšlí? Přečti si o tom!

Den A

20. října 2013 v 11:59 | [bi:] |  Kost, kůže a sval †
Vážím: 56.1 kg

SNÍDANĚ: musli s mlékem
SVAČINA: malé jablko
OBĚD: čína s kuřecím a zeleninou
SVAČINA: ??
VEČEŘE: ??
Abych řekla pravdu, s 30tidenní výzvou už jsem začala. Né že bych byla nějak daleko, dneska mám 8. den. Dřepů a cviků na břicho 80. Ještě nemám splněno, ale byla jsem si zaběhat. 3.5 kiláku. Fuj:D Ještě teď jsem spocená. Piju vodu s citrónem a černý čaj. Nic víc. Proč citron? Uspokojuje chuťové buňky, takže se cítím sytější a nemám na nic chuť. Taky pomáhá nastartovat metabolismus a odplavovat toxiny. Přečtěte si to na http://www.dieta.cz/pin/594b9cb4cec3f5b68fe3b3c1c00f7e34/.

Tohle nepíšu proto, že si myslím, že by to někoho nějak extra zajímalo, ale spíš abych se každý den dokopala k dodržování, protože i prohřešky sem psát budu! Nevíc vám budu přidávat informace a odkazy po letech zkoumání, které by někomu mohly pomoct. Budu ráda, když se někdo připojí!

Už jsem psala článek o motivaci, který najdete na http://i-believe-in-fairies.blog.cz/1310/motivuj-se-motivacne, ale mám další takový tip. V lednu půjdu na povinnou lékařskou prohlídku a už navěky budu mít v tom sešitě napsaný, kolik jsem měřila, ale hlavně VÁŽILA!! A já tam budu mít nejvíc 52 kg! Prostě nebudu:D Hned si jdu napsat motivační ceduli a nalepit na skříň.

Arrivederci Amore!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Když uděláš z úterý novou neděli, co bude ve středu?

Středa :D 38.9% (7)
Nový pondělí :D 61.1% (11)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama