POZNEJ, KDO LŽE

Můj průzkum - kam se člověk dívá, když loví v paměti a když si vymýšlí? Přečti si o tom!

McChemicals

28. září 2013 v 14:29 | [bi:] |  TT - moje chytrá stránka
Přiznejte se!
Kolikrát měsíčně zajdete do fastfoodového řetězce?
Chutná vám tam, že?
Přemýšleli jste někdy proč?
TRANS TUKY Jídla tam obsahují trans tuky, jinak také ztužené tuky, které pomáhají k tvoření chuti. Ve správné kombinaci může jít o návykovou látku. A co dál? Může dojít až k poškození cév! Téměř všechny jídla v McDonald's je obsahují.

NUTRIČNÍ TABULKA přímo od McDonald's ! Podívejte se sami, co jíte! http://www.scribd.com/doc/222559/McDonalds-Nutrition-Facts

LIBO NĚCO NA ZAPITÍ?
Sama neznám fast food, kde by se nepodávali nápoje od Coca-cola company, která od začátku roku 1980 nahrazuje kukuřičný základ za cukr, čímž se stala největším odběratelem cukru na světě. Je veřejně známo, že lahev koly má v sobě až 32 kostek právě cukru. Zdraví je ale jen tou méně závažnější stránkou věci. Ptali jste se někdy, kde bere společnost všechnu vodu na výrobu svých nápojů? Na výrobu 1 l Coca coly je totiž potřeba 3,12 l obyčejné pitné vody. Věděli jste také, že zatímco slané vody je na Zemi neuvěřitelných 97 %, té pitné pouze 3% ?
Na stránce http://deosum.com/Articles/390-coca-cola-a-kofola-slozeni-a-test.aspx provádí autor pod pseudonymem deosum test Coca coly a Kofoly (není od Coca cola company, přesto mají hodně společného). Zjistil, že slavná Coca-cola obsahuje jednu a tu samou kyselinu fosforečnou, jako jejich čistící prostředek, který hravě rozpustil usazeniny kolem vany. Podívejte se sami na jeho obrázky, které ukazují, jak dopadli kousek párku, rezavý drát a skořápka vajíčka po dvoutýdenní lázni v nápojích.


A nakonec: tento dokument vás dokonale odradí od výrobků coca-cola company. Jestli ne, tak vám můžu říct jen Bon appetit estupido!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama